122. ročník Česká spořitelna Běchovice – Praha silniční běh na 10 km se koná 30. 9. 2018

Archiv výsledků (1897–2016)

Nejlepších 200 běhů

Výsledky byly zdigitalizovány strojově - mohou obsahovat chyby. Chybějící roky 2010, 2012, 2013 a 2014 právě zpracováváme a doplníme je brzy.
# Jméno Nar. Stát/Oddíl Ročník Čas
1 Chege Laban Keňa 1996 00:28:33,0
2 Zwiefelhofer Vlastimil Sl.VŠ Praha 1975 00:28:35,20
3 Hoffman Stanislav Dukla Praha 1975 00:28:36,0
4 Vanko Miroslav 1973 AŠK Dukla B.Bystrica 1996 00:28:57,0
5 Pešava Jan 1972 Dukla Praha 1997 00:28:59,0
6 Kipruto David Keňa 1996 00:29:06,0
7 Tesáček Lubomír Du Pha 1986 00:29:18,0
8 Pešava Jan 1972 Dukla Praha 1996 00:29:19,0
9 Štefko Robert 1968 DUKLA Banská Bystrica 2001 00:29:21,0
10 Vrábel Martin ASVŠ Du Bánská Bystrica 1986 00:29:23,0
11 Hoffman Stanislav Dukla Praha 1973 00:29:24,20
12 Tesáček Lubomír Du Pha 1984 00:29:29,20
13 Sucháň Peter Dukla B.Bystrica 1973 00:29:31,80
14 Uvizl Ivan RH Praha 1989 00:29:32,0
15 Štefko Robert 1968 ASVŠ DUKLA B.B. 1992 00:29:33,0
16 Štefko Robert 1968 SSK Jiskra B. Bystrica 1998 00:29:34,0
17 Štefko Robert 1968 SLOVENSKO 2003 00:29:34,0
18 Uvízl Ivan RH Pha 1984 00:29:36,40
19 Kipchumba Willy Keňa 1996 00:29:38,0
20 Petr Stanislav RH Praha 1973 00:29:40,40
21 Vrábel Martin ASVŠ Dukla B.Bystrica 1989 00:29:41,0
22 Veselý Petr TJ Vítkovice 1989 00:29:43,0
23 Tomáš J. Spartak Hradec Králové 1963 00:29:43,40
24 Pažík Václav LIAZ Jablonec 1989 00:29:45,0
25 Vanko Miroslav 1973 Slovensko 2002 00:29:46,0
26 Tesáček Lubomír Du Pha 1985 00:29:46,0
27 Pipa Petr Sparta Praha 1989 00:29:48,0
28 Klimeš Pavel 1958 Dukla Praha 1992 00:29:48,0
29 Vrábeľ Martin ASVŠ Du Báňská Bystrica 1984 00:29:48,60
30 Zwiefelhofer Vlastimil Pha 1978 00:29:48,60
31 Uvízl Ivan TJ Vítkovice 1980 00:29:48,60
32 Tomáš Josef Spartak Hr. Králové 1962 00:29:50,0
33 Štefko Robert 1968 Dukla B B 1991 00:29:52,0
34 Petr Stanislav RH Praha 1975 00:29:52,20
35 Mládek V. SECHEZA Lovosice 1967 00:29:52,80
36 Moravčík Dušan RH Pha 1978 00:29:53,80
37 Mezuliáník Zdeněk 1965 Olympie Bruntál 1996 00:29:54,0
38 Faschingbauer Pavel 1973 USK Praha 2001 00:29:54,0
39 Uvízl Ivan RH Pha 1986 00:29:55,0
40 Benson Barus 1980 KEN 1998 00:29:55,0
41 Elisha Kiprotich Sawe 1991 Keňa 2011 00:29:56,0
42 Krsek Miroslav Sparta Praha 1975 00:29:56,0
43 Bauckmann Miroslav VŠ Praha 1989 00:29:57,0
44 Zeleňanský Ondrej Dukla Praha 1973 00:29:58,20
45 Hnilička Jiří 1971 Sokol SS Č. Budějovice 1997 00:29:59,0
46 Tesáček Lubomír Du Pha 1982 00:29:59,0
47 Vail Ryan-Patrick 1986 USA 2009 00:30:00,0
48 Štefko Róbert 1968 AK Kroměříž 2005 00:30:00,0
49 Gerych David 1977 SSK Vítkovice 2003 00:30:00,0
50 Homoláč Jiří 1990 VSK Univerzita Brno 2018 00:30:00,0
51 Kučera Michal 1972 PZO Zlato Pramen 1993 00:30:03,0
52 Tesáček Lubomír 1957 Inter Blava 1991 00:30:03,0
53 Drahoňovský Milan 1966 Dukla Praha 1996 00:30:04,0
54 Výboštok Jozef ASVŠ Dukla B.Bystrica 1989 00:30:04,0
55 Kamler Jan 1965 Liaz Jablonec 1993 00:30:04,0
56 Zwiefelhofer Vlast. VŠ Praha 1980 00:30:04,80
57 Faschingbauer Pavel 1973 USK 2002 00:30:05,0
58 Čotov Ivan 1966 Bulgaria 1997 00:30:05,0
59 Kocourek Milan 1987 AK Kroměříž 2011 00:30:05,0
60 Mabrug Alizaidi 1978 Libia 2003 00:30:08,0
61 Pešava Jan 1972 Liaz Jablonec n.N. 1994 00:30:09,0
62 Žižka Robert Sp Pha 1984 00:30:10,10
63 Jurek M. Spartak Uher.Hradiště 1963 00:30:10,80
64 Balšánek V. Dukla Praha 1963 00:30:11,0
65 Šubrt Luboš 1964 Dukla Praha 1995 00:30:11,0
66 Hořčic Josef Dukla Praha 1973 00:30:11,40
67 Hoffman Stanislav Dukla Praha 1974 00:30:12,0
68 Vašek Vladimír 1969 BK HOPE Moldava 1997 00:30:12,0
69 Vrábel Martin Du B. Bystrica 1982 00:30:12,0
70 Šubrt Luboš 1964 Dukla Praha 1993 00:30:12,0
71 Moravčík Dušan RH Praha 1980 00:30:13,0
72 Hoffman Stanislav Dukla Praha 1977 00:30:13,20
73 Janiševský Maxim ŠVSM Doněck 2000 00:30:13,80
74 Uvízl Ivan RH Praha 1987 00:30:14,0
75 Čivrný Jiří Slovan Liberec 1989 00:30:14,0
76 Tesáček Lubomír Du Praha 1987 00:30:15,0
77 Krutský Tomáš 1979 AC Slovan Liberec 2002 00:30:15,0
78 Pipa Petr Sparta ČKD Pha 1988 00:30:15,0
79 Vrbočtok Jozef ASVŠ Du Bánská Bystrica 1986 00:30:16,0
80 Sajler Miroslav 1968 Slovan M L 1991 00:30:16,0
81 Pešek Zdeněk Sn Liberec 1984 00:30:16,50
82 Zwiefelhofer Vlastimil Sl. VŠ Praha 1977 00:30:16,60
83 Antonenko Nikolaj 1972 UKR 1999 00:30:17,0
84 Vanko Miroslav 1973 Dukla B B SR 1993 00:30:17,0
85 Stewart Eddie 1956 Cambuslang SCOTLAND 1992 00:30:17,0
86 Krutský Tomáš AC Slovan Liberec 2000 00:30:18,0
87 Chudomel V. ČKD Praha 1963 00:30:18,0
88 Moravčík Dušan RH Praha 1977 00:30:18,40
89 Danielov Andrej 1980 UKR 1998 00:30:19,0
90 Mezulianik Zdeněk 1965 BK Hope Moldava 1997 00:30:19,0
91 Pipa Petr Litvínov 1986 00:30:20,0
92 Bauckmann Miroslav CHZ Litvínov 1982 00:30:20,0
93 Horáček Martin 1967 AC Sn Liberec 1995 00:30:20,0
94 Savelev Oleg ”Sovětská armáda” 1989 00:30:21,0
95 Jeránek Michal 1972 Dukla Praha 1998 00:30:21,0
96 Kamler Jan 1965 LIAZ Jblc 1991 00:30:21,0
97 Sobaňski Leo 1960 AC Čimelice 1992 00:30:21,0
98 Faschingbauer Pavel 1973 USK Praha 1999 00:30:22,0
99 Jurek Miroslav Spartak Uh. Hradiště 1962 00:30:22,60
100 Gaisl Luboš 1963 Liaz 1992 00:30:23,0
101 Jůza M. Sp.ZJŠ Brno 1967 00:30:24,0
102 Michálek Pavel LIAZ Jablonec 1989 00:30:24,0
103 Drahoňovský Milan 1966 Dukla Praha 1998 00:30:24,0
104 Bauckmann Miroslav Liaz Jablonec n. Nisou 1985 00:30:24,0
105 Mezulianik Zdeněk 1965 Olympie Bruntál 1993 00:30:24,0
106 Zwiefelnofer Vlastimil RH Pha 1979 00:30:24,60
107 Moravčík Zdeněk RH Pha 1984 00:30:25,30
108 Petr Stanislav RH Praha 1969 00:30:25,40
109 Podškubka Viktor 1973 Litomyšl 1995 00:30:26,0
110 Homoláč Jiří 1990 AK Kroměříž 2016 00:30:26,0
111 Uvizl Ivan 1958 AC Sparta Praha 1996 00:30:27,0
112 Lichnovský Pavel RH Praha 1973 00:30:27,0
113 Sojka Stanislav RH Praha 1989 00:30:27,0
114 Gába Karel Vítkovice 1977 00:30:27,0
115 Šmíd Michal 1971 AFK SKP Pardubice 2003 00:30:27,0
116 Pavlišta Vít 1985 AC Slovan Liberec, z.s. 2018 00:30:27,0
117 Zwiefelhofer Vlastimil VŠ Praha 1981 00:30:28,0
118 Pípa Petr 1964 Dukla B B 1991 00:30:28,0
119 Mader M. Slovan Liberec 1967 00:30:28,80
120 Mezuliáník Zdeněk RH Praha 1989 00:30:29,0
121 Vašek Vladimír 1969 BK HOPE Moldava 1998 00:30:29,0
122 Kaláb Miloslav VŠ Tech.Brno 1975 00:30:29,20
123 Stehlík J. Slovan Liberec 1967 00:30:30,0
124 Mezulianik Zdeněk 1965 BK Hope Moldava 1998 00:30:30,0
125 Krsek Miroslav Sp ČKD Pha 1981 00:30:30,0
126 Thnotov Ivan 1966 Bulharsko 1996 00:30:31,0
127 Uvízl Ivan Vítkovice 1982 00:30:31,0
128 Klimeš Peter 1958 Dukla Praha 1993 00:30:31,0
129 Láníček Mojmír Du Báňská Bystrica 1984 00:30:32,10
130 Pešek Zdeněk Sn Elitex Liberec 1987 00:30:33,0
131 Kreisinger Jan 1984 AK Kroměříž 2011 00:30:33,0
132 Zemaník Jakub 1995 SSK Vítkovice 2016 00:30:33,0
133 Borůvka Jiří Sp Nové Město nad Metují 1984 00:30:33,10
134 Faschingbauer Pavel USK PRAHA 2000 00:30:33,50
135 Dudr Pavel 1973 Dukovany 1998 00:30:34,0
136 Danilov Andrej 1963 Datalusk Jihlava 1997 00:30:34,0
137 Bukovjan Vlastimil ASVŠ Du Báňská Bystrica 1984 00:30:34,0
138 Krutský Tomáš 1979 AC Slovan Liberec 1999 00:30:34,0
139 Nechanický Petr 1966 PSK Olymp 1994 00:30:34,0
140 Uvízl Ivan Loko Olomouc 1978 00:30:34,70
141 Krutský Tomáš 1979 AC Slovan Liberec 2003 00:30:35,0
142 Holas P. Dukla Praha 1967 00:30:35,60
143 Zvoníček Martin Slavia Praha 1973 00:30:36,0
144 Šubrt Luboš 1964 Dukla Praha 1994 00:30:36,0
145 Uvizl Ivan RH Pha 1988 00:30:36,0
146 Veselý Petr 1967 AK Kroměříž 1998 00:30:37,0
147 Krutský Tomáš 1979 AC Slovan Liberec-Reebok 2001 00:30:37,0
148 Hritz Peter 1966 DUKLA B.Bystrica 1992 00:30:37,0
149 Vaněk F. Liaz Jablonec 1967 00:30:37,20
150 Čivrný Jiří Sn Liberec 1984 00:30:37,20
151 Pátek Václav RH Pha 1986 00:30:38,0
152 Kreisinger Jan 1984 AK KROMĚŘÍŽ 2009 00:30:39,0
153 Ezayedi Ali Mabrouk 1977 Libye, Puma team ČR 2004 00:30:39,0
154 Višnický František Du.Pha 1978 00:30:39,60
155 Šmíd Michal 1971 AFK SKP Pardubice 1996 00:30:40,0
156 Nejedlý Michael 1969 Moravská Slávia Brno 1997 00:30:40,0
157 Dúbravčík Zdeněk Sn Mariánské Lázně 1988 00:30:40,0
158 Kunčický Radim 1967 PSK Olymp Praha 1992 00:30:40,0
159 Kout Miroslav CHZ Litvínov 1986 00:30:41,0
160 Homoláč Jiří 1990 VSK Univerzita Brno 2011 00:30:41,0
161 David Karel 1964 MK Ostrava 1995 00:30:41,0
162 Kamler Jan 1965 Liaz Jablonec 1992 00:30:41,0
163 Kreisinger Jan 1984 AK Kroměříž 2006 00:30:41,0
164 Antonenko Nikolaj 1972 Ukrajina 1996 00:30:42,0
165 Čivrný Jiří Sn Elitex Liberec 1986 00:30:42,0
166 Uvízl Ivan RH Pha 1985 00:30:42,0
167 Zvoníček Martin Dukla Praha 1975 00:30:42,0
168 Bauckmann Miroslav CHZ Litvínov 1980 00:30:42,0
169 Forster Zdeněk 1969 Jiskra Domažlice 1997 00:30:43,0
170 Havel Petr Slavia Praha 1975 00:30:43,0
171 Štefko Robert 1963 AK Kroměříž 2004 00:30:43,0
172 Vašek Vladimír 1969 CHS Chotěboř 1996 00:30:44,0
173 Fořt Martin 1968 LIAZ Jablonec 1995 00:30:44,0
174 Žižka Robert 1961 Sparta Praha 1992 00:30:44,0
175 Gerych David 1977 AK Kroměříž 2005 00:30:45,0
176 Vašek Vladimír 1969 CHS Chotěboř 1995 00:30:45,0
177 Lichnovský P. RH Praha 1970 00:30:45,20
178 Moravčík Dušan Dukla Praha 1976 00:30:45,20
179 Madár Parol VSŽ Košice 1978 00:30:45,60
180 Zemaník Jakub 1995 SSK Vítkovice 2017 00:30:46,0
181 Čivrný Jiří Sn Elitex Liberec 1988 00:30:46,0
182 Pithart Jiří Sp.Hradec Králové 1973 00:30:46,40
183 Petr S. RH Praha 1967 00:30:47,0
184 Štefko Róbert 1968 AK Kroměříž 2006 00:30:47,0
185 Šmíd Michal 1971 AFK SKP Pardubice 2001 00:30:47,0
186 Pokorný Lubomír 1975 TJ Jičín 1994 00:30:47,0
187 Mládek V. RH Praha 1968 00:30:47,40
188 Nečas Karel Sl.VŠ Praha 1975 00:30:47,60
189 Kantorek Pavel RH Praha 1961 00:30:47,60
190 Pipa Petr 1964 Banská Bystrica 1996 00:30:48,0
191 Šmíd Michal 1971 BK HOPE Moldava 1998 00:30:48,0
192 Klimeš Petr 1958 Dukla Praha 1998 00:30:49,0
193 Petro Robert 1969 Dukla BB 1990 00:30:49,0
194 Wipler Martin 1966 Hope Moldava 1994 00:30:50,0
195 Zemaník Jakub 1995 SSK Vítkovice 2015 00:30:50,0
196 Hec Vojtěch Dynamo Praha 1961 00:30:50,20
197 Karlík František 1965 SKP Most 1996 00:30:51,0
198 Nejedlý Michael 1969 AC Tepo Kladno 2003 00:30:51,0
199 Bulva Václav Škoda Plzeň 1973 00:30:51,20
200 Kopecký Antonín Technika Brno 1976 00:30:51,40

Partneři závodu

Generální partner
Českého atletického svazu

Oficiální partneři
Českého atletického svazu

Oficiální dodavatelé
Českého atletického svazu

Partneři pořadatele

Instituce

Kontakty

Sdružení závodů Běchovice (Český atletický svaz, PSK Olymp, Sokol Běchovice)

  1. Za Císařským Mlýnem 1063
  2. Praha 7, 170 00
  3. info@bechovice-praha.cz

Menu