121. ročník Česká spořitelna Běchovice – Praha silniční běh na 10 km se uskutečnil 24. září 2017

Statistiky

Nejlepší performance

100 nejlepších mužů všech dob

ČasPříjmeníJménoNar.Stát/OddílUmístěníRok výkonu
28:33,0ChegeLaban1969Keňa11996
28:35,2ZwiefelhoferVlastimil1952VŠ Praha11975
28:36,0HoffmanStanislav1945Dukla Praha21975
28:57,0VankoMiroslav1973Slovensko21996
28:59,0PešavaJan1972Dukla Praha11997
29:06,0KiprutoDavid1972Keňa31996
29:11,0KemboiSamuel1984Keňa12012
29:14,0MaiyoHillary K.1994Keňa12014
29:18,0TesáčekLubomír1957Dukla Praha11986
29:21,0ŠtefkoRóbert1968Slovensko12001
29:23,0VrábelMartin1955Slovensko21986
29:26,0KipkosgeiGilbert1984Keňa22014
29:30,8SuchánPeter1947Slovensko21973
29:32,0UvizlIvan1958RH Praha11989
29:35,0RopAbel K.1986Keňa32014
29:38,0KipchumbaWilly19xyKeňa51996
29:40,4PetrStanislav1944RH Praha31973
29:41,0MatvičukOleksandr1984Ukrajina12013
29:43,0VeselýPetr1967TJ Vítkovice31989
29:43,4TomášJosef1934Sp.Hr.Králové11963
29:45,0PaříkVáclav1963LIAZ Jablonec41989
29:48,0PipaPetr1964Sparta Praha51989
29:48,0KlimešPavol1958Dukla Praha21992
29:51,8MládekVáclav1942SCHZ Lovosice11967
29:52,0KipropStanley M.1988Keňa22013
29:52,8MoravčíkDušan1948RH Praha21978
29:54,0MezuliánikZdeněk1965Olympie Bruntál61996
29:54,0FaschingbauerPavel1973USK Praha22001
29:55,0BensonBarus1980Keňa21998
29:56,0KrsekMiroslav1949Sparta Praha41975
29:56,0SaweElisha K.1982Keňa12011
29:57,0BauckmannMiroslav1957VŠ Praha61989
29:58,2ZeleňanskýOndrej1946Dukla Praha41973
29:59,0HniličkaJiří1971So Č. Budějovice21997
29:59,0KiruiEdwin1985Keňa22012
30:00,0GerychDavid1977SSK Vítkovice22003
30:00,0Vail 1986USA12009
30:02,0VitnerPetr1990TJ Nové Město/Mor.32013
30:03,0KučeraMichal1972PZO Zlatopramen11993
30:03,0LaunenMark K.1993Keňa52014
30:04,0VýboštokJozef1964Slovensko71989
30:04,0KamlerJan1965LIAZ Jablonec21993
30:04,0DrahoňovskýMilan1966Dukla Praha71996
30:05,0ČotovIvan1966Bulharsko31997
30:05,0KocourekMilan1987AK Kroměříž22011
30:05,0HomoláčJiří1990AK Kroměříž42013
30:08,0EzayediAli Mabrouk1978Libye32003
30:08,0KoszarZsolt1986Maďarsko52013
30:09,8JurekMiroslav1935Sp.Uherské Hradiště21963
30:10,1ŽižkaRobert1961Sparta Praha41984
30:11,0BalšánekVladimír1939Dukla Praha31963
30:11,0ŠubrtLuboš1964Dukla Praha11995
30:11,4HorčicJosef1945Dukla Praha51973
30:12,0VašekVladimír1969BK Hope Moldava41997
30:12,0JaniševskýMaxim1973Ukrajina12000
30:14,0ČivrnýJiří1953Slovan Liberec81989
30:15,0KrutskýTomáš1979Slovan Liberec32002
30:16,0SajlerMiroslav1969Slovan Mar.Lázně31991
30:16,5PešekZdeněk1959Slovan Liberec51984
30:17,0StewartEddie1956Skotsko31992
30:17,0AntoněnkoNikolaj1972Ukrajina11999
30:18,0ChudomelVáclav1932ČKD Praha41963
30:19,0DanielovAndrej1963Ukrajina31998
30:20,0HoráčekMartin1967Slovan Liberec21995
30:21,0SobaňskiLeo1960AC Čimelice41992
30:21,0JeránekMichal1972Dukla Praha41998
30:23,0GaislLuboš1963LIAZ Jablonec51992
30:23,0Lagat kipronoJulius1980Keňa62013
30:24,0JůzaMiroslav1943Spartak ZJŠ Brno21967
30:24,0MichálekPavel1962LIAZ Jablonec101989
30:26,0PodškubkaViktor1973Jiskra Litomyšl31995
30:27,0LichnovskýPavel1947RH Praha61973
30:27,0SojkaStanislav1970RH Praha1 junior1989
30:27,0ŠmídMichal1971SKP Pardubice42003
30:27,8MaderMilan1938Slovan Liberec31967
30:29,2KalábMiroslav1950Technika Brno51975
30:30,0StehlíkJiří1942Slovan Liberec41967
30:31,0KlimešPeter1958Dukla Praha61993
30:32,1LáníčekMojmír1959Slovensko71984
30:33,0KreisingerJan1984AK Kroměříž32011
30:33,0ZemaníkJakub1995SSK Vítkovice22016
30:33,1BorůvkaJiří1956Sp.Nové Město/Mor.81984
30:34,0BukovjanVlastimil1961Slovensko91984
30:34,0NechanickýPetr1966PSK Olymp21994
30:34,0DudrPavel1973JE Dukovany81998
30:34,0KovacsTamas1983Maďarsko72013
30:34,6HolasPetr1940Dukla Praha51967
30:36,0ZvoníčekMartin1951Slávia Praha71973
30:37,0GábaKarel1950TJ Vítkovice41977
30:37,0HritzPeter1966Slovensko61992
30:37,2VaněkFrantišek1940LIAZ Jablonec61967
30:38,0PátekVáclav1959RH Praha61986
30:38,6VišnickýFrantišek1958Dukla Praha41978
30:39,0HolánekPetr1992Sokol Velké Meziříčí82013
30:40,0DúbravčíkZdeněk1964Slovan Mar.Lázně31988
30:40,0KunčickýRadim1967PSK Olymp71992
30:40,0NejedlýMichael1969Morav. Slávia Brno71997
30:41,0KoutMiroslav1955CHZ Litvínov71986
30:41,0DavidKarel1964MK Ostrava41995
30:43,0HavelPetr1945Slávia Praha71975
30:43,0ForsterZdeněk1969Jiskra Domažlice81997

100 nejlepších žen všech dob

ČasPříjmeníJménoNar.Stát/OddílUmístěníRok výkonu
33:18,0WambuaNancy N.1995Keňa12014
33:27,0VrabcováEva1986AK Olymp Brno12015
33:45,0MalotováLeah1972Keňa11996
33:48,0MelicherováLudmila1964Slovensko11984
34:20,0VrzalováSimona1988SSK Vítkovice12016
34:25,0JurkováIva1966Slavia Uh.Hradiště21996
34:33,0StarovskáMária1959Sparta Praha11989
34:34,0KamínkováPetra1973AK Olomouc12003
34:35,0VolnáHelena1980Železárny Prostějov11998
34:45,0ČapkováTereza1987USK Praha22016
34:45,0NožičkováVěra1966LIAZ Jablonec21988
34:46,0ChepkemeiChristine1988Keňa12013
34:51,0PreibischováMonika1985AC Mar. Lázně22015
35:02,0SekanováLucie1989USK Praha22012
35:08,0MäkiKristina1991Hvězda Pardubice32012
35:09,0ŠourkováDesana1970Slavia Praha11995
35:12,9KlimešováJana1970USK Praha11997
35:14,0SchornáPavla1980Maratonstav Úpice42012
35:15,0BiolkováJana1974SSK Vítkovice22003
35:26,1DeverováMonika1966Slavia Praha21997
35:34,0PastorováPetra1977MK Seitl Ostrava52012
35:36,0DrahotováAnežka1995USK Praha1j2012
35:39,5HorkáVěra1969ACP Brno31997
35:42,0UrbanováJarmila1950RH Praha21984
35:45,0FrintováVendula1983PSK Olymp Praha32003
35:50,0ŠádkováIrena1969AC Pardubice42003
35:52,0KučeríkováJana1964USK Praha41996
35:52,0MetelkováTáňa1972SK Týniště/Orlicí22006
35:53,6MočáriováAlena1964Slovensko41997
35:57,0SekyrováIvana1971AK Sokolov22009
36:00,0PeckováKvětoslava1985AK Škoda Plzeň52013
36:06,0MűllerováLucie1978Slovan Liberec32006
36:09,0ŠuldesováAndrea1975Loko Břeclav51996
36:10,0SzabóTűnde1989Maďarsko62013
36:11,0HalířováJarmila1977Olymp Praha31998
36:15,0HanušováLenka1979SK Nové Město/Met22001
36:18,0PetříkováIrena1983ACP Olymp Brno22005
36:19,0SchindlerováZuzana1987USK Praha32009
36:20,0ChuraňováRadka1977Single Team32001
36:20,0KiprunoMaureen1991Keňa42014
36:20,0PeterkováAlena1960TJ Vítkovice21990
36:20,6LedvinováHelena1950LIAZ Jablonec11978
36:21,0KvitováRenata1975BPG Brno51998
36:22,0NovákováLada1993Jiskra Havl. Brod72013
36:28,0KuncováBarbora1982Slovan Liberec52003
36:32,0VolnáMarie1980Železárny Prostějov1j1999
36:33,0TománkováEva1984USK Praha42009
36:33,6SudickáBožena1953LIAZ Jablonec21978
36:34,0ŘeřichováEva1961Škoda Plzeň21992
36:36,0KolenovskáKarla1960VŠ Praha31989
36:41,0HekrdlováJitka1964RH Praha41984
36:43,0StewartováMoira1995Spartak Praha 41j2014
36:45,0KovácsIda1976Maďarsko52009
36:45,0VašínováPetra1990AK Šternberk52015
36:47,0LajdováTereza1993Astra Praha102014
36:51,0BidmonováHelena1962VŠ Praha51984
36:55,0MartincováIvana1963MS Brno62001
36:57,0BaloghováAnna1973Slavia UK Bratislava1j1992
36:57,0FenclováMarta1976AC Pardubice62009
36:58,0VšetečkováLenka1984Sokol Č. Budějovice32007
37:00,0HajnáDana1964TJ Nový Jičín41989
37:02,0BáčováAnna1969Svitavy91996
37:04,0HorákováHana1950Universita Brno61984
37:04,0LindgrenElina1983Děčín1přích.2007
37:04,2PaulůBlanka1954VŠ Praha11980
37:04,6BalcarováŠárka1956Chemie Praha11979
37:05,0ProcházkováMilena1972Sokol Č. Budějovice52001
37:06,0HavlováPavla1982PSK Olymp Praha62003
37:08,0RadováLenka1979Škoda Plzeň1přích.2002
37:10,0ŠimkováHelena1978Sokol Kolín42000
37:11,0BělohlávkováJitka1976VTŽ Chomutov101996
37:13,0LoskotováGabriela1975OrBiTt Praha1přích.2003
37:14,0BurdychováEva1975SK Nové Město/Met61999
37:14,0MocikováIvana1965Slovensko31991
37:14,0RozimováKatarína1961Slovensko31982
37:14,0RychnovskáDagmar1975SK Nové Město/Met62016
37:15,0ZelingerováIveta1972Loko Č. Třebová1j1988
37:17,0HolubováRadka1980AC Kladno42002
37:18,0KrátkáJitka1974LIAZ Jablonec61998
37:28,0GregorováKamila1981AC TEPO Kladno102012
37:28,0KriegelováKateřina1984ASK ELNA Počerady72014
37:28,0RulcováVlasta1944LIAZ Jablonec1v1982
37:30,0HarokováHana1977Junior Brno52002
37:30,0TišerováOlga1964TJ Jičín71984
37:30,0VlčovskáMarta1976AC Pardubice32005
37:31,0ŠevčenkoIrina1958Ukrajina41994
37:36,0StránskáMichaela1997ISCAREX Č.Třebová1j2016
37:39,0MosteckáJana1982SK Kotlářka72002
37:40,0VargováSilvia1963Slovensko31987
37:44,0ZvoníčkováDaniela1979Sokol Písek82000
37:47,0HoppováRenata1976Sokol Kolín71999
37:49,0Badis Zsofia Annisa1987Maďarsko112013
37:49,0VaňkátováValja1962Slávia Praha31986
37:50,0HavlováPetra1976PSK Olymp Praha2j1993
37:53,0KrálováHalka1967RH Praha41987
37:56,0ZahálkováPavla1989AK Škoda Plzeň82014
37:57,0MilesováIva1977PSK Olymp Praha82009
38:01,0BrázdilováLada1978AK Kroměříž72001
38:02,0DoležalováAnna1972Sparta Praha91997
38:02,0NovákováMichaela1973Sport-Pit71998

muži

ČasPříjmeníJménoNar.Stát/OddílUmístěníRok výkonu
28:33,0ChegeLaban1969Keňa11996
28:35,2ZwiefelhoferVlastimil1952VŠ Praha11975
28:36,0HoffmannStanislav1945Dukla Praha21975
28:57,0VankoMiroslav1973Slovensko21996
28:59,0PešavaJan1972Dukla Praha11997
29:06,0KiprutoDavid1972Keňa31996
29:11,0KemboiSamuel1984Keňa12012
29:14,0MaiyoHillary K.1994Keňa12014
29:18,0TesáčekLubomír1957Dukla Praha11986
29:19,0PešavaJan1972Dukla Praha41996
29:21,0ŠtefkoRóbert1968Slovensko12001
29:23,0VrábelMartin1955Slovensko21986
29:24,2HoffmannStanislav1945Dukla Praha11973
29:26,0KipkosgeiGilbert1984Keňa22014
29:29,2TesáčekLubomír1957Dukla Praha11984
29:30,8SuchánPeter1947Slovensko21973
29:32,0UvizlIvan1958RH Praha11989
29:32,0ŠtefkoRóbert1968Slovensko11992
29:34,0ŠtefkoRóbert1968Slovensko11998
29:34,0ŠtefkoRóbert1968Slovensko12003
29:35,0RopAbel K.1986Keňa32014
29:36,4UvizlIvan1958RH Praha21984
29:38,0KipchumbaWilly19xyKeňa51996
29:40,4PetrStanislav1944RH Praha31973
29:41,0VrábelMartin1955Slovensko21989
29:41,0Matvičuk Oleksandr1984Ukrajina12013
29:43,0Veselý Petr1967TJ Vítkovice31989
29:43,4TomášJosef1934Sp.Hr.Králové11963
29:45,0PaříkVáclav1963LIAZ Jablonec41989
29:46,0TesáčekLubomír1957Dukla Praha11985
29:46,0VankoMiroslav1973Slovensko12002
29:47,6ZwiefelhoferVlastimil1952VŠ Praha11978
29:47,6UvizlIvan1958RH Praha11980
29:47,6VrábelMartin1955Slovensko31984
29:48,0PipaPetr1964Sparta Praha51989
29:48,0KlimešPavol1958Dukla Praha21992
29:50,0TomášJosef1934Sp.Hr.Králové11962
29:51,8MládekVáclav1942SCHZ Lovosice11967
29:52,0ŠtefkoRóbert1968Slovensko11991
29:52,0KipropStanley M.1988Keňa22013
29:52,0Matvičuk Oleksandr1984Ukrajina42014
29:52,2PetrStanislav1944RH Praha31975
29:52,8MoravčíkDušan1948RH Praha21978
29:54,0Mezuliánik Zdeněk1965Olympie Bruntál61996
29:54,0Faschingbauer Pavel1973USK Praha22001
29:55,0UvizlIvan1958RH Praha31986
29:55,0BensonBarus1980Keňa21998
29:56,0KrsekMiroslav1949Sparta Praha41975
29:56,0SaweElisha K.1982Keňa12011
29:57,0Bauckmann Miroslav1957VŠ Praha61989

ženy

ČasPříjmeníJménoNar.Stát/OddílUmístěníRok výkonu
33:18,0Wambua Nancy N.1995Keňa12014
33:27,0VrabcováEva1986AK Olymp Brno12015
33:42,0VrabcováEva1986AK Olymp Brno22014
33:45,0MalotováLeah1972Keňa11996
33:48,0Melicherová Ludmila1964Slovensko11984
34:20,0VrzalováSimona1988SSK Vítkovice12016
34:25,0JurkováIva1966Slavia Uh.Hradiště21996
34:33,0StarovskáMária1959Sparta Praha11989
34:34,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc12003
34:35,0VolnáHelena1979Železárny Prostějov11998
34:42,0Melicherová Ludmila1964Slovensko11988
34:44,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc12005
34:45,0Melicherová Ludmila1964Slovensko11982
34:45,0NožičkováVěra1966LIAZ Jablonec21988
34:45,0ČapkováTereza1987USK Praha22016
34:46,0ChepkemeiChristine1988Keňa12013
34:47,0StarovskáMária1959Sparta Praha31988
34:47,0JurkováIva1966Slavia Uh.Hradiště21989
34:49,0StarovskáMária1959Sparta Praha11991
34:51,0Preibischová Monika1985AC Mar. Lázně22015
34:52,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc12006
34:52,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc22013
34:53,0Preibischová Monika1985AC Mar. Lázně12012
34:54,0Melicherová Ludmila1964Slovensko11987
34:54,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc12002
35:02,0SekanováLucie1989USK Praha22012
35:02,0VrabcováEva1986AK Olymp Brno32013
35:05,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973Milo Olomouc12001
35:08,0Mäki Kristina1991Hvězda Pardubice32012
35:09,0ŠourkováDesana1970Slavia Praha11995
35:12,9KlimešováJana1970USK Praha11997
35:14,0Schorná Pavla1980Maratonstav Úpice42012
35:15,0BiolkováJana1974SSK Vítkovice22003
35:16,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973Milo Olomouc12000
35:19,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc32015
35:21,0JurkováIva1966Slavia Uh.Hradiště21991
35:21,0KlimešováJana1970USK Praha11998
35:24,0SekanováLucie1989USK Praha42013
35:25,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc12004
35:25,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc32016
35:26,1DeverováMonika1966Slavia Praha21997
35:28,0ŠourkováDesana1970Slavia Praha11994
35:28,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc12007
35:32,0KlimešováJana1970USK Praha31996
35:34,0PastorováPetra1977MK Seitl Ostrava52012
35:36,0DrahotováAnežka1995USK Praha1j2012
35:39,5HorkáVěra1969ACP Brno31997
35:42,0UrbanováJarmila1950RH Praha21984
35:42,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973AK Olomouc62012
35:43,0Drajzajtlová-Kamínková Petra1973Milo Olomouc11999

Dlouhodobá výkonnost

(V případě stejného počtu startů uvádíme kvalitnější sérii, tzn. lepší průměr časů.)

pod 30'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledy
5 xŠtefkoRóbert*196819912005
4 xTesáčekLubomír1957–201119821986
4 xUvizlIvan*195819801989
3 xVrábelMartin*195519841989
2 xHoffmannStanislav*194519731975
2 xPešavaJan*197219961997
2 xZwiefelhoferVlastimil*195219751978
2 xVankoMiroslav*197319962002
2 xPetrStanislav*194419731975
2 xMatvičukOleksandr*198420132014
2 xTomášJosef*193419621963

pod 35'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledy
21 xČivrnýJiří*195319782001
20 xBroumPavel*194819701996
17 xChudomelVáclav*193219551975
16 xŠtefkoRóbert*196819882016
16 xPechekFrantišek*195319722001
16 xSmrčkaMiloš*195419852011
16 xŘezáčIvo*194119641991
15 xHavelPetr*194519681991
15 xCibochMiroslav*192819561973
14 xUvizlIvan*195819751996
14 xPátekVáclav1959–201319761990

pod 40'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledypod 35
37 xBrůžekZdeněk*19541972201213
32 xŠpacírLadislav*1955197820095
32 xNovákPavel*1953197520090
30 xŠtruppJaroslav1916–20041940197510
29 xČáslavský Jiří1944–2008196419960
28 xŘezáčIvo*19411964200616
27 xMalýJiří*19531984201312
27 xBlažekVladimír*1937196119893
27 xČervMiloslav*1950197520020
26 xVarchola Milan1951–20121980200911
26 xMálekJaroslav*1946197019960
25 xChudomelVáclav*19321954198417
24 xCibochMiroslav*19281956198015
24 xGanajKarel*1950197720023
24 xKovárníkStanislav*1948198020092
24 xVladykaJan*1958197720051
24 xDolečekFrantišek*1943196619910
24 xKnápek Lubomír*1959198220080
23 xBroumPavel*19481969199720
23 xPolanMiroslav*1968198520137
23 xČtvrtečkaJan*1941196319933
23 xUrbanKarel*1939197419991
23 xFlaksJan*1962198120130
23 xSuchánekPetr*1972199020160
22 xČivrnýJiří*19531978201321
22 xHloušekJan*1950197419979
22 xČechKarel*1945196619894
22 xŠpanihelJosef*1950197320020
22 xPotůčekJiří*1953197720020
21 xSmrčkaMiloš*19541974201516
21 xKrajčMilan*19641983201512
21 xZachardaBohumil*19351958199611
21 xKamínkováPetra*1973199620165
21 xŠrámekJan*1941196119874
21 xŠusteraJiří*1946197420002
21 xMüllerZdeněk*1947196619911
21 xVicheraRudolf1919–1977194219750
21 xHákJaroslav*1946196619890
21 xKalátJosef*1955198720070
20 xŘežábekPetr*1957197619985
20 xBrišPavel*1947197019922
20 xKodymLadislav*1938196019921
20 xČernýVáclav*1957197719981

pod 45'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledypod 35pod 40
43 xBrůžekZdeněk*1954197220161337
41 xNovákPavel*195319752015032
40 xMálekJaroslav*194619702012026
37 xŠpacírLadislav*195519782015532
36 xBlažekVladimír*193719601997327
36 xŠpanihelJosef*195019722012022
36 xHákJaroslav*194619652004021
35 xVladykaJan*195819772016124
35 xTausingerIgor*194919722010018
35 xLajčíkAlois*194019712006012

pod 50'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledypod 35pod 40pod 45
47 xHákJaroslav*19461965201602136
44 xDolejšJan*1949197120150033
43 xBrůžekZdeněk*195419722016133743
43 xKřížVladimír*1943196320070834
42 xNovákPavel*19531975201603241
42 xMálekJaroslav*19461970201402640
41 xMatiášekPetr*1946197220150130
40 xLajčíkAlois*19401971201101235
39 xŠpacírLadislav*19551978201653237
39 xŠimonMiloš*1944196620040231
37 xČervMiloslav*19501975201602731
37 xŠpanihelJosef*19501972201302236
36 xBlažekVladimír*19371960199732736
36 xVladykaJan*19581977201612435
36 xCabrnoch Jaroslav*19441974201001629
36 xHubáčekKarel*1955198120160929
36 xRyčlMiloš*1952197820150426
35 xŘezáčIvo*194119642015162832
35 xDolečekFrantišek*19431966200402432
35 xTausingerIgor*19491972201001835
35 xBednářMiloš*19521970201511223
35 xOtčenášekLuboš*1935195819930927
35 xNigrinVlastimil*1964198120160827
35 xJanůLuděk*1954197320100626
35 xŘíha Miroslav*1945197420160128
35 xPlešingerStanislav*1938196320000024
34 xČtvrtečkaJan*19411963199932330
34 xMüllerZdeněk*19471966200412129
33 xČáslavský Jiří1944–20081964199602933
33 xGanajKarel*19501975201032431
33 xKnápekLubomír*19591981201602433
33 xČechKarel*19451966200242226
33 xPotůčekJiří*19531977201302229
33 xPaul Josef1904–19861924197301926
33 xSkálaLadislav1908–19861941197501728
32 xDolenskýPřemysl1920–20021946199651929
32 xKovárníkStanislav*19481979201622431
32 xKodymLadislav*19381960200212026
32 xHejtmánekJan*19511974201601427
32 xLouda Miloš*1941197620080924
32 xPravda.Ilja*1945197220080923
32 xZlatníčekJosef*1934196820030628
32 xKlimperaJaroslav*1936196119970723
32 xPokornáVěnceslava*1948198020120424
32 xKaplickýVincenc*1949197120040122
31 xŠtruppJaroslav201619401976103031
31 xHavlíček Vladimír*1951198220140720

pod 55'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledypod 35pod 40pod 45pod 50
51 xKřížVladimír*194319632015083443
49 xHákJaroslav*1946196520160213647
46 xDolejšJan*194919712016003344
45 xŠimonMiloš*194419662010023139
44 xMatiášekPetr*194619722016013041
43 xBrůžekZdeněk*19541972201613374343
42 xNovákPavel*1953197520160324142
42 xMálekJaroslav*1946197020140264042
42 xDolečekFrantišek*1943196620090243235
41 xLajčíkAlois*1940197120130123540

pod 60'

KolikrátPříjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledypod 35pod 40pod 45pod 50pod 55
54 xKřížVladimír*19431963201608344351
50 xHákJaroslav*194619652016021364749
50 xŠimonMiloš*19441966201602313945
46 xDolečekFrantišek*194319662013024323542
46 xDolejšJan*19491971201600334446
45 xKaplickýVincenc*19491971201601223236
44 xLajčíkAlois*194019712015012354041
44 xMatiášekPetr*19461972201601304144
44 xTřešňákJiří1930–20161956199901142634
43 xBrůžekZdeněk*1954197220161337434343

Věrní

StartůPříjmeníRodné příjmeníJménoBioúdajePoprvéNaposledy
55Kočí Jaroslav1906-199919251994
55Otčenášek Luboš193519582012
54Kříž Vladimír194319632016
52Plešinger Stanislav193819632016
51Šimon Miloš194419662016
50Třešňák Jiří1930-201619562005
50Hák Jaroslav194619652016
49Doleček František194319662016
48Stehlík Oldřich194819662016
46Mlejnek Jaroslav193419602011
46Dolejš Jan194919712016
45Lajčík Alois194019712016
45Kaplický Vincenc194919712016
44Paul  Josef1904-198619241979
44Klimpera Jaroslav193619612010
44Kaisler  František194019672015
44Janů Luděk195419732016
44Matiášek Petr194619722016
44Rossmann Petr194619722016
44Janka Jiří194819712016
43Brůžek Zdeněk195419722016
42Čtvrtečka Jan194119632008
42Kodym Ladislav193819602012
42Málek Jaroslav194619702014
42Novák Pavel195319752016
41Křivinka Petr194119762016
41Průša Jan194519762016
41Pícha Tomáš195219752016
41Prančl Jiří194619712016
40Zahálka Pavel194319692009
40Čech Karel194519662015
40Čížek Josef195319762016
40Kerner Zdeněk193519762016
40Dobiáš Ludvík194619762016
40Havlín  Josef194719722016
40Bednář Miloš195219702016
40Hybeš Bohumil195019672016
39Špacír Ladislav195519782016
39Potůček Jiří195319772016
38Dolenský Přemysl1920-200219462001
38Cabrnoch  Jaroslav194419742012
38Urbánek Pavel193519732012
38Horyna Miroslav195419762015
38Spurný Josef195219792016
38Pros Pavel195519792016
38Ryčl Miloš195219782016
38Španihel Josef195019722016
37Král Štěpán195719802016
37Orna Jan194519772016
37Vladyka Jan195819772016
37Červ Miloslav195019752016
36Blažek Vladimír193719601997
36Müller Zdeněk194719662007
36Kadeřábek Rudolf193919742009
36Veselý Radko194219742012
36Hubáček Karel195519812016
36Novák Vladimír195619752016
36Kuřík Jiří195019722016
36Řezáč Ivo194119642016
35Konečný  Jiří193219612006
35Tausinger Igor194919722010
35Louda  Miloš194119762012
35Havlíček Vladimír195119822016
35Nigrin Vlastimil196419812016
35Fojtík Karel194119802016
35Pokorná Věnceslava194819802016
35Vinš Michal195119782016
35Formánek Jiří195419772016
35Třasák Milan195219752016
35Říha Miroslav194519742016
34Skála Ladislav1908-198619411976
34Suchý Pavel195119722010
34Filandr Jan195519722011
34Černý Václav195719772014
34Brych Jiří194019822016
34Kraidl František195219822016
34Piffl Lubomír195719792016
34Jursík Jan194919762016
33Hrbek Karel1898-198019431979
33Čáslavský  Jiří1944-200819641996
33Brunclík Jiří1918-199719471996
33Zlatníček Josef193419682003
33Vích Jiří194319662004
33Pravda. Ilja194519722008
33Ganaj Karel195019752010
33Ulrich Josef193719802014
33Zeman Pavel194319782014
33Velát Vladimír193619772014
33Krabička Petr194319842016
33Ševčík Pavel195719842016
33Dohnal David195519822016
33Knápek  Lubomír195919812016
33Čejka Lubomír195219762016
32Hobst Ota1917-200719662001
32Řápek Vladimír193819742013
32Matzner Karel192919702013
32Hlusička Josef193819822014
32Fiedler Miloslav194319842015
32Dvořák Pavel194819802015
32Řežábek Petr195719762015
32Málek Zdeněk194319842016
32Čermák Jaroslav194119832016
32Kučera Otakar194519822016
32Čokrt Václav195919802016
32Kovárník Stanislav194819792016
32Vinčálek Michal195519762016
32Kresl Ladislav193919752016
32Urban Karel193919742016
32Hejtmánek Jan195119742016
32Pivoda Josef194519722016
31Štrupp Jaroslav1916-200419401976
31Macháček František1908-198119401977
31Urban Vladimír1947-201419722003
31Šťastný Jaromír193619702003
31Kratochvíl Vojtěch1938-200819712004
31Karhut Štefan193719742008
31Ležal Jan194819762009
31Sýkora Prokop194919832014
31Adámek Petr195419812014
31Šulo Antonín194519802014
31Heller Petr194219862016
31Basák Jaroslav195219862016
31Vladyka Jiří196319862016
31Šoustar Lubomír194119852016
31Záruba Luděk195919832016
31Foltýn Ctirad195019802016
31Janeček Jaroslav194019792016
31Bajer Karel195419732016
31Král Jiří194419712016
30Mazanec František1897-197?19201956
30Jungmann Jiří1921-200319611990
30Chudomel Václav1932-201619541996
30Junek Vladimír193519561999
30Šustera Jiří194619722001
30Čurda Milan194419712005
30Engel Igor195419752006
30Šlechta Petr193719612007
30Moravec Slavomír194719802009
30Kavalír Petr194619752011
30Přibyl František194319822012
30Šebek Eduard194919712012
30Kutzler Květoslav195119842013
30Malý Jiří195319842013
30Kalát Josef195519872016
30Jindra Štěpán196119852016
30Šiml Jan st.193819842016
30Zítko Jiří195419842016
30Prokop Jiří195219822016
30Flaks Jan196219812016
30Březina Petr194619762016
30Harmanec Petr194219652016
29Kábele František1943-199819671996
29Hysek František1913-200719661996
29Šrajer Ota193019591998
29Ondrák Bohumír193619802011
29Pěkný Jan195219722013
29Gregor Jaroslav195119882016
29Toms Arnošt195419882016
29Vodička Jiří195319872016
29Prokop Jiří195619842016
29Pšenička Jiří194619822016
29Zehringer Aleš195519822016
29Štross Karel195919822016
29Bém František192719812016
29Pirk Jan194819792016
29Kulíšek Jiří196119792016
28Altmann Jaroslav1909-198619401983
28Šrámek Jan194119611996
28Weig Zdeněk194719742003
28Hádek Josef195319762007
28Frouz Miroslav194719742010
28Žižka Ivo195719752011
28Kněnický Pavel194419702012
28ZárubováSmolováJana195919792014
28Hrstka Miroslav194619862016
28Šiml Jan ml.196719852016
28Laur Zbyněk196219822016
28Voříšek Jaroslav195219802016
27Puteany Otto1914-200019421981
27Volný Jaromír192819721999
27Jaxa-Rožen  Kryštof193619752001
27Čumpelík Vladimír193919642004
27Řípa Milan194819762006
27Kašpar Josef193819622008
27Kába Pavel195119812009
27Varchola  Milan1951-201219802010
27Rosůlek Josef194919792010
27Dostalík Václav194019712010
27Erazim Jan194619752011
27Čada Čestmír195619872014
27Budík Karel195619892015
27Havlíček Michal197119892016
27Sedláček Pavel195319862016
27Polan Miroslav196819852016
27Peřinka Pavel194819792016
27Kousal Oldřich193819762016
26Fiala Ladislav st.1911-198319441978
26Ciboch Miroslav192819561982
26Ptáčník Jaroslav192619711996
26Hanič Michal1911-200319661996
26Veselý Jan194619661996
26Semecký Jiří 194619721997
26Vojta Jiří194319661997
26Hajný Arnošt194519721999
26Klíma Václav194519722000
26Pokorný Ivan1940-200319622001
26Sofron Jaromír193219732005
26Pochobradský Pavel194619832008
26György Attila194919812012
26Malina Josef194319852013
26Kratochvíl Zdeněk196319912016
26Fiala Tomáš197219902016
26Schling Jaromír194619882016
26PožgayováMikušováJana195519782016
26Hák Luděk195519722016
26Štrup Jan195119692016
25Vichera Rudolf1919-197719421976
25Pejsar Josef1923-200919571996
25Bouček Milan193619732003
25Leheček Antonín193119792006
25Soviš Jan195519762011
25Čech Jaroslav194119642015
25Sládek Karel194519872016
25MališováKolenovskáKarla196019852016
24Luňák Miloslav1902-198419261978
24Honzátko Václav1917-201319401982
24Calda Emil193519772000
24Kapucián Alois192119762000
24Štěpánek Zdeněk194519772005
24Podlipný Jaroslav194919752006
24Kofroň Leoš195719842007
24Holinger Milan194719822007
24Porde Josef193219812007
24Hovorka Karel195119802011
24Špaček Bohumil196419892012
24Jelínek František194619792014
24Hák Michal197519932016
24Suchánek Petr197219902016
24Rock(enbauer) Jan195419872016
24Urban Josef195619862016
24Kreml Bohumil195319842016
24Feňa František193919822016
23Eliáš Jiří193319591986
23Havlíček Antonín1921-199919721995
23Briš Pavel194719701996
23Broum Pavel194819691997
23Fiala Ladislav ml.194119701999
23Svoboda Luboš194919782003
23Schier Jiří193819702003
23Stránský Jindřich1927-201519612004
23Zíd Jan196119832005
23Šlapák Zbyněk195519772005
23Náhlovský Jiří193419752005
23Šklíba Karel193919622007
23Vavřička Jaroslav193919872009
23Hošek Zdeněk194319672011
23Zeidlerová Jarmila195119902012
23Dolejš Radomír195819892015
23Šoral Vladimír195519842016
23KoubkováBerounskáIlona195619802016
23Soukup Jiří192719732016
22Fryč Václav191319661989
22Mirovský František1913-199919631989
22Zacharda Bohumil193519581996
22Hloušek Jan195019741997
22Vorreiter Jaroslav195419761998
22Chovanec Jaroslav1925-200519752000
22Kežlínek Jiří194919802003
22Slapnička Václav1925-200919832004
22Rettich František194619772006
22Šťastný Jaromír193019802009
22Čivrný Jiří195319782013
22Rulcová Vlasta194419752014
22Westrmaier Jiří195319752014
22Svačina Štěpán195219902016
22Werner Petr195119862016
22Krajč Milan196419832016
22Jantsch Vítězslav193519822016
22Ročňáková Miloslava194519792016
21Kollert Josef1913-198919671988
21Hanák Miroslav194919671989
21Hladík Jaroslav1924-200?19691995
21Frček Pavel193619741996
21Owczarzy Walter194019741996
21Jirko Petr1936-200019621996
21Domanský Ivo1938-201219591997
21Pokorný Pavel193319742000
21Roučka Tomáš195319782002
21Beníšek Rudolf193819832003
21Kozel Karel195219832004
21Elis Miloš192719772005
21Dobrý Jaroslav193919862006
21Matějka Miloslav194519802006
21Běhal Jaromír194819892009
21Fojtík Zbyněk195919832009
21Sycha Zdeněk194719822011
21Jindra David196019852014
21Smrčka Miloš195419742015
21Nechvátal Jan193519692015
21KamínkováDrajzajtlováPetra197319962016
21Chlupatá Jana195019882016
21Kordina Zdeněk194919822016
21Marek Václav195619762016
21Gdula Petr196119762016
21Libra Jiří193719692016
20Janda Ladislav193919621983
20Urbanová Jarmila195019721997
20Fiřt Vladimír1929-200919741999
20Ševeček Rudolf1938-201219792000
20Weiss Michal195919812004
20Tlapák Miloslav193619842007
20Pechek František195319722011
20Hovorková Milena194419962015
20Cipl František195119882016

© Doc. PhDr. Miloš Bednář, Ph.D

Partneři závodu

Generální partner
Českého atletického svazu

Oficiální partneři
Českého atletického svazu

Oficiální dodavatelé
Českého atletického svazu

Partner pořadatele

Instituce

Kontakty

Sdružení závodů Běchovice (Český atletický svaz, PSK Olymp, Sokol Běchovice)

  1. Za Císařským Mlýnem 1063
  2. Praha 7, 170 00
  3. info@bechovice-praha.cz

Menu